Close nav
close
İşletme Devir, Alış-Satış

İşletme Devir, Alış-Satış

İşletme Devir, Alış-Satış

Türkiye’de mermer ile ilgili oluşturduğumuz platformumuzda, işletme devri gerçekleştirmek isteyenler ile işletme alım satım işlem ilanlarının duyurularının yapılabileceği bir ilan panosu alanı yarattık.

Hem sektör içi bir iletişim alanı olarak hizmet görecek sayfamızda ilan vermekte son derece kolay hale getirdik.

İşletme Devir İlanı Nasıl Verilir?

Sitemiz içerisinde herhangi bir ilan vermek veya ilana yönelik teklifte bulunabilmeniz için sitemize üyelik gerçekleştirmeniz gerekiyor. Hızlı ve kolayca gerçekleştirebileceğiniz üyeliğiniz için sadece isim ve bir e-posta adresi vermeniz yeterli. 


Üyelik işleminizi tamamladıktan sonra izlemeniz gereken adımlar; 

mermerciler.net sitesinde anasayfada bulunan İşletme Devir, Alış-Satış kategorisine tıklayın.
Mevcut ilanların yayında olduğu sayfaya yönlendirileceksiniz. Bu sayfada bulunan yeni ilan ekle butonuna tıklayarak, ilan detaylarını girmeye başlayabilirsiniz.
İlanı vermek istediğiniz kategorinin seçimini gerçekleştirin.
Seçtiğiniz kategori dahilindeki alt kategori seçiminizi gerçekleştirin.
İlan içeriğini oluşturmanız gereken sayfaya yönlendirildiniz. Bu sayfa da ilan başlığı, ilan açıklaması, fiyat bilgisi, ilanın yayında kalma süresi, üyelik bilgileriniz dahilindeki iletişim bilgilerinizin gösterilip gösterilmemesi onay kutucuğu ve son olarakta ilanınıza ilişkin adres bilgilerinizin girişini gerçekleştirin.
Gerekli bilgilerin girişini bitirdikten sonra sayfanın alt kısmında kalan “Kaydet” butonuna tıklayın.
İlan içeriğinize yönelik çoklu fotoğraf ekleyebileceğiniz sayfaya yönlendirileceksiniz. Bu sayfada ilan içeriğinizi, çektiniz fotoğraf veya açıklayıcı başka görsellerle destekleyin.
İlanınızın sayfada nerede ve ne kadar süre ile yayında kalmasını belirlediğiniz dopingler satın alabilirsiniz. İlanınızı anasayfa veya kategori vitrininde yayınlanmasını tercih edebileceğiniz gibi sadece öne çıkarmayı da tercih edebilirsiniz.
Son aşama olan ilana doping ekleme sayfasını da geçtiğiniz de, ilanınız yönetimin değerlendirmesi ve görüşüne gönderilmiş olacaktır. Uygun kriterleri taşıması şartı ile ilanınız sayfadaki yerini alacaktır.
Üyelik hesabınızın altındaki “ilanlar” sayfasında vermiş olduğunuz tüm ilanları izleyebilir; aktif, pasif ve süresi bitmiş ilanlarınızı ayrı başlıklar altında takibini gerçekleştirebilirsiniz.

Anahtar Kelimeler:Devir,İşletmeAlış-Satış