Close nav
close
Mermerciler.net

Mermerciler.net

Mermerciler.net

Türkiye, coğrafi olarak doğal taş zengini bir ülke olmasına karşın, bu kaynaklarını verimli kullanma konusunda organize bir görüntü veremediğini fark ettiğimiz ve sektörel bir ihtiyacı gidererek hem sektörel bir ihtiyacı karşılamayı arzuladık, hem de sektörü bir araya getirerek daha güçlü kılmayı hedefledik.

Mermer, granit, traverten, belenco, çimstone denildiğinde hem bir pazar yeri olarak alıcı ve satıcıları bir araya getirelim, hem de  mermer sektörünü tanımayanlara genel bilgiler çerçevesinde sektörü tanıttığımız bir portal olarak faaliyet göstermeyi hedefimize koyarak ilerlemeye başladık.

Mermerciler.net sitesinde mermer ile ilgili olarak aklınıza gelebilecek konuları 13 farklı kategori altında topladık. Bu 13 kategori altında hem mermer sektörünü konuşalım, hem de pazar yeri olarak kullanımını sağlayarak ihtiyaç sahibi ile çözüm ortağı veya ihtiyaç duyulan malzemeyi bir araya getirmeyi başaralım istedik.

Mermerciler.net sayfasında bir e-posta adresi bilgisi vererek hemen sektörel ilanlarınızı vermeye başlayabilirsiniz.


Mermerciler.net ‘te İlan Vermenin Avantajları

Mermerciler.net üzerindeki ilanlarınız ile ürünlerinize bir satış kanalı daha eklemiş olursunuz. Buradaki ilanlarınız ile öncelikli olarak mermer sektöründe faaliyet göstermekte olan ihtiyaç sahiplerine ilk siz ulaşın.

Mermer sektöründe faaliyet gösteren bir usta mısınız? Hizmetlerinizin ilanını verebilirsiniz. Mermer işçiliği için usta ve ekibine mi ihtiyacınız var? Hemen bir iş ilanı açarak sektör içerisinden bir mermer ustası ve ekibi ile çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. 13 farklı kategori içerisinde ihtiyacınız olan veya sizin hizmet veya ürünlerinize yönelik bir ilan açmak mümkün.

İlan Verme Adımları

Mermerciler.net’e ücretsiz bir üyelik hesabı oluşturun.
Ana sayfa üzerindeki kategorilerden birisini seçin ve gelen sayfada ilan ver butonuna tıklayın.
Akıllı ilan verme adımlarını izleyin.
İlanınızın yayına çıkması için son onaylarınızı verdikten sonra yönetim onayına alınır. 
Profil sayfanız altındaki ilanlar başlığında vermiş olduğunuz tüm ilanların yönetimini gerçekleştirebilirsiniz. İlanınızda güncelleme yapabilirsiniz.

İş Makinelerinden, iş ilanlarına, doğal taş ve  mermer ürünlerden kompozit ürün türlerine kadar geniş bir yelpazede içerik bulunduran bu pazarda mermer ile ilgili hem ürün hem güncel sektörel bilgi bulmanız kaçınılmaz.

Haydi siz de bir ilan verin ve aramızdaki yerinizi şimdiden edinin!

Anahtar Kelimeler:Mermerciler.net