Close nav
close
Usta - Ekip

Usta - Ekip

Usta - Ekip


Günümüz dünyasında artık her işin bir uzmanlığı ve uzmanlık alanında eğitim almış, uzun süreler çalışmış uzmanlar mevcut. Bir işin başarılı sonuçlar vermesi için, işinin uzmanı kişiler ile çalışmanın önemi şüphesiz zamansız bir doğru olarak ortadadır. 

Mermerciler.net platformu üzerinde bir araya getirdiğimiz mermer sektörünün farklı temsilcilerinin karşılıklı ihtiyaçlarının giderilmesine yönelik olarak iş verenlerin işinin ehli bir usta ve çalışma ekibi arayışlarını mermer usta ve çalışan ekipler ile buluşturuyoruz. İhtiyaçlarınıza yönelik olarak sitemizde hem iş ilanı hem de hizmet ilanı paylaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Mermer işçiliği, tarih boyunca ülkemiz topraklarında hayat bulmuş bir iş kolu olagelmiştir. Mermer işçiliğinde ustalık, önceleri babadan oğula, sonraları ise ustadan çırağa aktarılarak günümüze kadar gelmiş bir meslektir. 

Mermer, traverten ve granit gibi doğal taşların rezervlerinin varlığı açısından zengin olan ülkemiz gençlerini bu kuşaktan kuşağa, babadan oğula, ustadan çırağa aktarılarak öğrenilen beceriyi kazandırmak içinde bir buluşma/buluşturma merkezi olmayı hedefliyoruz.

Anahtar Kelimeler:-UstaEkip